Brothers in Arms 3

Brothers in Arms 3 Preview

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów. Możesz pobrać te alternatywy:

Wciągająca gra wojenna

Brothers in Arms 3 jest kontynuacją gry Brothers in Arms 2: Global Front w klimatach II Wojny Światowej, która była ogromnym hitem. W grze tej musisz sprostać serii misji w ogarniętej wojną Europie. Tak, jak w poprzedniej części, Brothers in Arms 3 czerpie inspiracje z prawdziwych bitew II Wojny Światowej. Patrząc po zrzutach można ocenić, że grafika 3D uległa poprawie, a rozgrywka może być jeszcze bardziej wciągająca, niż wcześniej. Zobacz pełny opis

Brothers in Arms 3 jest kontynuacją gry Brothers in Arms 2: Global Front w klimatach II Wojny Światowej, która była ogromnym hitem. W grze tej musisz sprostać serii misji w ogarniętej wojną Europie. Tak, jak w poprzedniej części, Brothers in Arms 3 czerpie inspiracje z prawdziwych bitew II Wojny Światowej. Patrząc po zrzutach można ocenić, że grafika 3D uległa poprawie, a rozgrywka może być jeszcze bardziej wciągająca, niż wcześniej.

Brothers in Arms 3 zostanie wydane na platformy iOS i Android latem 2013 roku.